Gebze Asansör Tamiri

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile yüzlerce ev ve iş yerlerine tam 1997 yılından beri hizmet vermekteyiz. Asansörler yükselen binaların vazgeçilmez unsurlarındandır. Gelişen teknoloji ile beraber öncelikli olarak, bu yapılar hızlı bir gelişim süreci içerisine girmişlerdir. Asansör kuyusunun röleve formunu en iyi şekilde bilmek gerekmektedir. Ön bilgi olaraksa, eğilme ve burkulma dengelerinin nasıl oluştuğunun bilinmesi şarttır.
Sonrasında ise gerekli hesaplamalar yapılmalıdır. Hesaplanması gerekli olan şeyler ise; kabin ağırlığı, halatın uzunluğu, halat sayısı, taşıyabileceği maksimum ağırlık, ray boyu, motor verim oranı, hızı, raylarda bulunan konsol mesafesi ve kabindeki patenler arası mesafe, ray sayısı ve karşı ağırlık ray sayısı gibi tespiti yapılması gereken bilinmeyenler hesaplanır ve buna göre montaj tamamlanır.



gebze-asansor-tamiri

 

 

 

Asansör Sistemleri, asansör ekipmanları, asansör malzemeleri, asansör kabinleri, panoromik kabinler, sedye kabinleri, özel tasarım kabinler, asansör kat kapıları, asansör kabin kapıları, butonyerler, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, yürüyen bant sistemleri, yürüyen merdiven sistemleri, engelli asansörleri, dikey platformlar, otomatik kapılar, asansör yedek parçaları, asansör aksesuarları, merkezi kat kapıları, teleskopik kat kapıları, makara raylar,Tuzla,Gebze, Pendik ,Kartal