Pendik Asansör Revizyonu

 

Binalardaki kurum ve kuruluşlardaki asansörler görevi gereği 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlarlar. Bu sebepten dolayı asansörlerinizin için gerekli olan revizyonu yaptırmanız gerekmektedir. Asansörün yeniden gözden geçirilmesi, incelenmesi, denetlemesi ve kontrol edilmesi gerekir.

Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir.Asansörleriniz içerisinde olması gereken yönetmelikler gereği kabin içi asansör emniyet (kramer) kapısı ile asansörünüze maksimum seviyede bir güvenlik özelliği katabilirsiniz.


pendik-asansor-tamiri

 

 

 

Asansör Sistemleri, asansör ekipmanları, asansör malzemeleri, asansör kabinleri, panoromik kabinler, sedye kabinleri, özel tasarım kabinler, asansör kat kapıları, asansör kabin kapıları, butonyerler, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, yürüyen bant sistemleri, yürüyen merdiven sistemleri, engelli asansörleri, dikey platformlar, otomatik kapılar, asansör yedek parçaları, asansör aksesuarları, merkezi kat kapıları, teleskopik kat kapıları, makara raylar,Tuzla,Gebze, Pendik ,Kartal