Pendik Asansör Tamiri

 

Asansörlerin İlk kurulumu esnasında mükemmel şartlar sağlansa bile çalıştırılmaya başlandığında zamanla yıpranacağı unutulmamalıdır. Makine dairesi yağışlı havalarda su alan veya yaz aylarında aşırı sıcaklıklara maruz kalan bir sistemin güvenli çalışmasından bahsetmek olanaksızdır. Güvenlik açısından son ve en önemli husus asansör sisteminin doğru kullanımıdır. Asansörlerin kullanım talimatları görülebilecek yerlere mutlaka asılmalıdır.

Asansör ve kullanımı konusunda eğitim ve kurallara uyma faktörü ön plana çıkmaktadır. Özellikle aşırı yükleme, öngörülenden yüksek trafik yoğunluğu gibi bilinçsiz kullanımın hem komponentlerin erken yaşlanmasına hem de güvenirliğin azalmasına neden olacağı açıktır.Sonuç olarak bir asansör sisteminin güvenliği açısından projendirme, işletmeye alma, kullanma ve periyodik bakım aşamalarının herbirine en üst düzeyde önem verilmelidir.


pendik-asansor-tamiri

 

 

 

Asansör Sistemleri, asansör ekipmanları, asansör malzemeleri, asansör kabinleri, panoromik kabinler, sedye kabinleri, özel tasarım kabinler, asansör kat kapıları, asansör kabin kapıları, butonyerler, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, yürüyen bant sistemleri, yürüyen merdiven sistemleri, engelli asansörleri, dikey platformlar, otomatik kapılar, asansör yedek parçaları, asansör aksesuarları, merkezi kat kapıları, teleskopik kat kapıları, makara raylar,Tuzla,Gebze, Pendik ,Kartal